Nowość! Blachodachówka GARDA

Profilex Gostyń - pokrycia dachowe > Nowości > Nowość! Blachodachówka GARDA
Dodano: 17 stycznia 2024

Nowość! Blachodachówka GARDA

Minimalistyczna, subtelna, gładka blachodachówka modułowa Garda. W pełni płaski profil blachodachówki przywodzi na myśl spokojną taflę włoskiego jeziora Garda, stąd nazwa nowego modelu. To pokrycie jest nie tylko W PEŁNI PŁASKIE, ale także daje PEŁNIĘ MOŻLIWOŚCI wykorzystania. Dzięki minimalistycznej formie sprawdzi się na każdym domu i w każdym otoczeniu, a dzięki zastosowanym opatentowanym rozwiązaniom – także w każdych warunkach atmosferycznych.

Cofnięte krawędzie arkuszy w miejscu przetłoczeń poprzecznych zarówno poprawiają estetykę ich połączeń, jak i chronią przed osadzaniem się w nich zanieczyszczeń i zabrudzeń.

Poręczny rozmiar arkuszy w połączeniu z fabrycznie przygotowanymi otworami i miseczkami montażowymi sprawia, że instalację może z powodzeniem wykonać nawet jedna osoba. Duża wydajność (powierzchnia krycia arkusza: 0,833 m2) pozwala przyspieszyć prace dekarskie.

 

Sprytnie zaprojektowane otwory i miseczki montażowe pozwalają na estetyczne umieszczenie wkrętów i eliminują powstawanie naprężeń, a co za tym idzie – nieestetycznych odkształceń. Elementy te są wyprofilowane tak, aby arkusze całą płaszczyzną dolegały do łat (opierały się na łacie), co pozwala uzyskać efekt niezwykle gładkiej, płaskiej powierzchni.

Głębokie mikroprofilowanie kapilarne na łączeniach oraz podwinięcie przedniej krawędzi arkusza to rozwiązania, które sprawiają, że woda opadowa jest efektywnie odprowadzana i nie tworzy zastoin.

 

Dedykowana listwa umożliwia mocowanie do niej pierwszego rzędu arkuszy od ich czoła oraz zapewnia prawidłową wentylację połaci dachowej.

Informacje zaciągnięte ze strony https://www.budmat.com/pl/produkt/blachodachowka-modulowa-garda-2139 .

 

Uzyskaj

Bezpłatną wycenę