Blachodachówka cięta na wymiar, czy modułowa?

Profilex Gostyń - pokrycia dachowe > Nowości > Blachodachówka cięta na wymiar, czy modułowa?
Dodano: 14 czerwca 2022

Blachodachówka cięta na wymiar, czy modułowa?

Pokrycia blaszane cieszą się bardzo dużą popularnością, która nieustannie rośnie.

Pokrycia z blachy – blachodachówki, blachy trapezowe i płaskie – to nie tylko dobry wybór w przypadku nowo budowanych domów jednorodzinnych. Sprawdzą się one doskonale także podczas remontowania starych dachów. Ich niewielka waga nie wymaga wzmacniania więźby dachowej, dzięki czemu nie zwiększają się i tak wysokie koszty remontu – 1 m2 pokryć blaszanych waży około 4 kg. W momencie, gdy już zapadła decyzja o zakupie pokrycia stalowego, należy dobrać jego odpowiedni rodzaj.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci wychodzili od nas zadowoleni, z myślą, że podjęli słuszną decyzję. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem stawiamy na wysoką jakość produktów oferując klientom atrakcyjną cenę.

Blachodachówki cięte na wymiar to długie arkusze blachy, produkowane na konkretny wymiar zgodnie z projektem dachu. Idealnie sprawdzają się na prostych połaciach, jedno- i dwuspadowych, bez facjat i lukarn. Wszelkie wyliczenia ilości niezbędnego materiału wykonujemy na miejscu przygotowując indywidualną ofertę pod każdego klienta.  Ze względu na długość blaszanych arkuszy należy uważać podczas ich transportu, rozładunku i montażu. Jeśli jednak będziemy stosować się do zaleceń producenta, nie ulegną one uszkodzeniu, a pokrycie blaszane będzie nam służyło przez długie lata.

Blachodachówki modułowe to niewielkie arkusze blachy, które składają się na kompletny system szybkiego montażu dachu. Arkusze w razie potrzeby mogą być docinane na odpowiedni wymiar na placu budowy. Pakowane są w paczkach bezpośrednio na paletach (na standardowej europalecie zmieści się materiał na średniej wielkości dach), co ułatwia transport i rozładunek. Tak zapakowane modułówki to także łatwiejszy montaż pokrycia dachowego – dekarz może od razu przystąpić do pracy, ponieważ nie musi rozkładać i dopasowywać arkuszy. Zaletą blachodachówek modułowych jest również to, że do ich montażu wystarczą dwie osoby.

Do wszystkich pokryć dachowych oferujemy obróbki dachowe, systemy rynnowe, podsufitki stalowe i PVC oraz komplet akcesoriów niezbędnych do prawidłowego wykończenia dachu.

Chcesz wiedzieć więcej? Potrzebujesz wyceny? A może chcesz się poradzić? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

https://profilex-gostyn.pl/kontakt/

Uzyskaj

Bezpłatną wycenę